دسته‌بندی نشده

جنگ روانی علیه بازار مسلمین+فیلم

۱۳۹۱-۰۷-۱۴ در ۱۳:۵۸ توسط

 


 

در جلسه شب جمعه در مسجد صاحب الزمان به تاریخ ۱۳مهرماه ۹۱، استاد روح در ادامه تفسیر آیات قرآن کریم و باتوجه به مساله تکذیب عملی پرداختند. در این جلسه استاد روح با توجه به مسائل مطرح در جامعه و اقدامات دشمنان خارجی و داخلی در برهم زدن امنیت روانی و اقتصادی مردم ایران، به بیان مطالب مهمی پرداخته که عبارت است از :

متن زیر دقایق ۱۰الی ۱۵ جلسه میباشد.

… از امام صادق(علیه السلام)روایتی نقل شده است که در بنی اسرائیل عابدی بود(عابدان بنی اسرائیل را زمانی عابد میگویند که سالها حرف نزده باشند.)که درحال عبادت بوده است،غلامین صغیین(دوپسر کوچک)یک خروس را گرفته بودند وشروع کردن به پرپر کردن بالهای آن.پر را اگر بخواهی با قیچی بچینی،حیوان خونی نمیشود ولی اگر بخواهی با فشار بکندی،حیوان صدمه میبیند.

عابد بنی اسرائیل به نص امام معصوم(علیه السلام) دید دوتا بچه درحال کندن بالهای یک حیوان هستند وآن حیوان درحال جیغ زدن است.با خود گفت آدم نیست که بخواهند خفه اش بکنند،ما نمازمان را میخوانیم.لسان وحی الهی،امام صادق(علیه السلام)فرمود:این آقای عابد را خدا نگفت یکی بفرستم و یک پس گردنی به آن بزنم،که ای بی غیرت چرا وایستادی ونگاه کردی؟امام صادق(علیه السلام)فرمود:خدای قادر ومتعال بر سر این عابدی که صدای یک خروس را شنید که مظلوم بوده است وبه خود تکونی نداد بلایی را آورد که سر قارون آورده است.این آقا به اندازه خودش همچون قارون که درد جامعه خود را نداشت به بیان امام صادق(علیه السلام)،قارون است.اگر بنده هم شنیدم بازار مسلمانان را عده ای دارند بهم میزنند من اگر بتوانم توضیح بدهم خیانت میکنند،خباثت میکنند،(خدایا توشاهد باش)کودتا میکنند،اگر من بفهمم،باید ساکت بمانم؟.نقشه ای را دربازار طلای ایران به راه انداختندکه در تاریخ ایران تکرار نشده بود.در تاریخ کسی ندیده بود ۱۰۰تا ۱۰۰تا سکه بخرند وبفروشند.این ها میخواستند دولت اسلامی را به خطر بیندازند.(بازار سکه را چطور شکستیم؟دولت سکه وارد بازار کرد تا نرخ سکه را بشکنند.)این خباثت اخیر که درداخل وخارج اتفاق افتاد،طرح اینچنین بوده است که ما یک خطای کلیدی مرتکب کنندآن خطا چه بود؟ آن خطا این می باشد که ارز دولتی را وارد بازار کنیم!

حال اگر کشوری که تحت تحریم شکننده وفلج کننده می باشد،  بخواهد خزانه های خود را خالی کند، چه اتفاقی برایش خواهد افتاد؟!

اگر مرتکب چنین خطایی شویم، با اندک هول دادنی، بر زمین خواهیم خورد.

حالا چه کسی این هارا می فهمد؟! بایستی متاسف شد برای برخی فهمها . برخی از بزرگان ما،که ما انتظار نداریم این قدر دچار بدفهمی شودند، تعبیرشان این بوده است که این ماجرا ها نفرین علی مرتضی(علیه السلام)است!!! خوب به این چه بگوییم. خوب آقای فهیم، شما این گونه نباید بفهمی.  وقتی میخواهی تحلیل بکنی میگویی: “وقتی برای فوتبال اینقدر جایزه بگذارید،البته که ارز کشور اینگونه میشود!”

(آیه قرآن)گفت:تو نمیفهمی که من بخواهم به تو بگویم چه کار کنی. واقعا من خیلی بعید میدانم این ها بفهمند واین گونه حرف بزنند!

 

دانلود فایل تصویری دقایق۱۰ الی ۱۵و ۳دقیقه آخر

 

 

دانلود فایل صوتی کامل جلسه

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

سخنان مهم استاد روح خطاب به دوستان انقلاب

Comments are closed.