اخبار روز

فراخوان دومین جشنواره «ما مردم مشهد» منتشر شد

۱۳۹۳-۱۰-۳۰ در ۱۷:۳۹ توسط

دومین دوره جشنواره ما مردم مشهد در ۴ محور دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه ای و عموم شهروندان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره مدیر فرهنگ سرای شهر بهشت با اعلام این مطلب افزود: این جشنواره در ۴ محور دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه ای و عموم شهروندان، با محوریت بخش‌های عکس، اسناد تاریخی، خاطره، شعر، داستان و داستانک، مقاله و پژوهش و فیلم کوتاه ومستند، پویانمایی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری موفق جشنواره ما مردم مشهد در سال ۱۳۹۲ گفت: فرهنگ‌سرای شهر بهشت قصد دارد دومین دوره این جشنواره را با هدف تشویق مردم به مستند سازی، حفظ و نگهداری از خاطرات خود، جمع آوری آثار هویتی ارزشمند مردم مشهد در قالبهای متنوع، شناسایی افراد مستعد و خلاق شهر، تقدیر از عناصر هویت زا و تولید و انتشار مجموعه‌ای از آثار برگزیده در قالب‌های متنوع در سال جاری برگزار کند.

مدیر فرهنگ سرای شهر بهشت عنوان کرد: بر اساس فراخوان این جشنواره عموم شهروندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵بهمن ۱۳۹۳ در بخش‌های مختلف به پایگاه‌های مستقر در فرهنگ‌سراهای شهر بهشت، خانواده، رسانه، غدیر، ترافیک و کودک و آینده ارسال کنند.

شایان ذکر است علاقمندان می بایدآثار خود را به پایگاه های مستقر در سطح شهر (شامل فرهنگ سراهای بهشت، غدیر، خانواده، کودک و آینده و رسانه ) تحویل داده و یا در سایت جشنواره به آدرس shahrebehesht.ir ثبت نمایند همچنین می توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامک ۱۰۰۰۰۲۲۳۹۹۹۷ همکاران دبیرخانه را مطلع فرمایند تا با ایشان تماس حاصل گردد .

آثار دریافت شده پس از طی مراحل ثبت نام، طبق دستورالعمل کدگذاری شده و به دبیرخانه مرکزی جشنواره ما مردم مشهدمستقر در فرهنگ سرای شهر بهشت ارسال گردد.

گفتنی است اختتامیه دومین جشنواره «ما مردم مشهد» اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

Comments are closed.